Menu

Fenomen feromonów ze sklepu erotycznego

Czym są feromony i jak działają?

Czym są feromony i jak działają?

Dlaczego jedna kobieta przyciąga mężczyznę, a inna, choć obiektywnie piękniejsza, nie? Dlaczego niektóre kobiety są uważane za seksowne, a inne nie? Chodzi o specjalny zapach lub feromony, które wydziela kobieta, a także mężczyzna.

Feromony to substancje wydzielane przez organizmy żywe (substancje pochodzenia zwierzęcego, hormony, sekrety), których celem jest przyciągnięcie osób przeciwnej płci. Z powodu socjalizacji człowieka uwalnianie feromonów przez ludzi podczas ewolucji stopniowo zmniejszało się, ponieważ do znalezienia pary nie były już wymagane specjalne substancje - ludzie mogą komunikować się za pomocą mowy. Ważne są także inne cechy - inteligencja, status społeczny itp. Jednak ciało ludzkie emituje pewien poziom feromonów. Substancje te są postrzegane przez specjalne receptory narządu weneronasalnego, które znajdują się w jamie nosowej.

 

Zasada działania feromonów w kilku słowach

 

Zasadą działania feromonów jest wywoływanie podniecenia seksualnego i pożądania seksualnego u przedstawicieli płci przeciwnej. Feromony wchodzą do organizmu poprzez zmysł węchu. Feromony nie mają własnego zapachu (z wyjątkiem koncentratów, które mają charakterystyczny aromat, często ukryty przez perfumy). Po nałożeniu na ciało nie są odczuwalne. Feromony najlepiej przechowywać w oleju, ale są też perfumy na bazie alkoholu (zwykle mają mniej feromonów, ale więcej perfum). Istnieją zarówno feromony żeńskie (używane przez kobiety do seksualnego „przyciągania” mężczyzn), jak i feromony dla mężczyzn.

Naturalne feromony i te ze sklepu erotycznego

Naturalne feromony i te ze sklepu erotycznego

Feromony w formie czystej lub jako dodatek do perfum, to idealny prezent, jaki możesz wręczyć przyszłym nowożeńcom bez względu na ich płeć na ich wieczorze kawalerskim czy panieński.

Naturalny poziom feromonów u różnych osób może się różnić. Prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dla których niektóre osoby są bardziej popularne wśród płci przeciwnej niż inne. Często zdarza się, że na przykład mężczyzna nie wydaje się być kimś wyjątkowym, ale kobiety szaleją za nim. I odwrotnie. Chodzi o feromony. Współczesny przemysł perfumeryjny od dawna stymuluje efekty wywoływane przez feromony i ich syntetyczne odpowiedniki. Teraz każdy może łatwo kupić perfumy z feromonami lub mieszanki perfum oparte na feromonach i zwiększyć swój naturalny poziom feromonów, stając się bardziej zauważalny w oczach przedstawicieli płci przeciwnej. To naprawdę działa, a wielu już korzysta z feromonów prawie codziennie, nie ujawniając nikomu swojej tajemnicy popularności.

W sklepie erotycznym są też afrodyzjaki

afrodyzjaki ze sklepu erotycznego

Czym innym są afrodyzjaki i można je też kupić w sklepie erotycznym. Afrodyzjaki to specjalne substancje pochodzenia roślinnego lub syntetycznego (olejki eteryczne, wyciągi z kwiatów i korzeni roślin itp.). W przeciwieństwie do feromonów, które działają na potencjalnych partnerów seksualnych, afrodyzjaki działają również na ciebie, wzmacniając intymne pragnienia, zwiększając aktywność seksualną, podnosząc ogólny ton i nastrój.

Afrodyzjaki znajdują się również w wielu produktach spożywczych, które osoba je, na przykład imbiru, selera, migdałów i niektórych owoców morza (ostrygi, małże). Wszystkie te produkty zawierają substancje, które pozytywnie wpływają na seksualność danej osoby.

Pokazująca coś więcej przed kamerką. Nie wiem czy to jest praca ale tym się zajmuję na co dzień. Czasem towarzyszy mi mój mąż Tomasz.