Menu

Gadżety erotyczne analne, czyli jak po co komu taki korek analny?

Gadżety erotyczne analne

Gdy rozpatrujemy gadżety erotyczne, często powstaje pytanie - jaki jest ich główny cel. Oczywiście odpowiedź jest prosta - zwiększenie przyjemności z i tak przyjemnej czynności jaką jest seks. Dokładnie tak samo jest z zabawkami analnymi jak np. korek analny. Najważniejszym zadaniem, jakie stawia się przed zabawkami analnymi jest zwiększenie przyjemności, można więc używać ich zarówno podczas masturbacji i gry wstępnej, jak i w trakcie samego seksu. Z powodzeniem korzystać mogą z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a przeszkodą do ich używania nie powinna być również orientacja partnerów. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że zagadnienia związane z seksem analnym nadal są uważane za kontrowersyjne, coraz więcej osób znajduje jednak w sobie wystarczająco wiele ciekawości, aby otworzyć się również na ten rodzaj przyjemności. Nie ma przy tym znaczenia to, czy chce się uprawiać seks analny po raz pierwszy, czy też jedynie dodatkowo stymulować odbyt – gadżety erotyczne analne to znakomite rozwiązanie, warto więc przekonać się o tym, które z nich w największym stopniu zasługują na to, aby zainteresować się nimi.

Najpopularniejsze gadżety erotyczne analne, czyli korek analny.

Korki analne znane też jako zatyczki są zaliczane do podstawowych gadżetów analnych skierowanych zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Pozwalają na urozmaicenie masturbacji, seksu oralnego, a nawet tego w najbardziej klasycznym wydaniu. Ich znakiem rozpoznawczym jest opływowy kształt – w zależności od modelu korek analny może być zarówno stożkowaty, jak i podłużny. Nie jest on taki zresztą bez przyczyny pozwala bowiem na wprowadzenie korka. Ich znakiem rozpoznawczym jest też szeroka podstawa, dzięki której korek analny nie może w całości przedostać się w głąb odbytu. Podstawa może posiadać też specjalny uchwyt ułatwiający wyjęcie korka oraz jego obracania. Ta ostatnia czynność cieszy się sporą popularnością, pozwala bowiem na osiągnięcie dodatkowego efektu stymulacji. Jeśli zależy nam na poniesieniu jego wartości, nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby zaopatrzyć się w gadżet zakończony kryształkiem. Korki różnią się między sobą szerokością. Ta waha się zazwyczaj od dwóch do czterech centymetrów. Oczywiście, osobom początkującym nie zaleca się wybierania korków analnych przesadnie szerokich. Te o średnicy do 2,5 centymetrów powinny być więc idealne. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się także korki analne z wibracjami będące idealnym sposobem na zapewnienie sobie dodatkowej przyjemności. Osoby początkujące mogą wybrać także zestaw, w skład którego wchodzić będą korki o różnej średnicy. Dzięki temu w naturalny sposób można będzie przejść od gadżetu erotycznego, której średnica jest niewielka do takiej, która ma ją większą. Taki zestaw może być też znakomitym przygotowaniem do samego seksu analnego, coraz większe rozmiary korków  analnych stanowią bowiem znakomity trening ułatwiający późniejszą penetrację z wykorzystaniem penisa.

Korek analny zwielokrotniony i ze sznurkiem czyli kulki analne.

Koraliki analne są połączone ze sobą, a ich znakiem rozpoznawczym jest to, że wielkość kolejnych z nich systematycznie się zwiększa. Kończy je specjalny uchwyt, one same zaś, podobnie jak korki analne, są tworzone zarówno z myślą o mężczyznach, jak i o kobietach. Ich stosowanie zapewnia intensywne doznania, gdy zaś zdecydujemy się na ich wyjęcie już w trakcie orgazmu, możemy być pewni, że znacząco zyska na intensywności. Jeśli decydujemy się na takie gadżety erotyczne, musimy pamiętać, że nie wszystkie koraliki są jednakowo bezpieczne. W szczególny sposób należy unikać tych, które wykonano z wykorzystaniem nylonu. Nie ma szans na ich dokładne wyczyszczenie, to zaś sprawia, że z czasem stają się siedliskiem bakterii. Najlepszą opcją są więc koraliki bez sznurków, które w całości odlewa się ze szkła, stali albo gładkiego silikonu. Osoba początkująca powinna też pamiętać, że podczas pierwszych testów wcale nie trzeba wprowadzać całego gadżetu, a jedynie kilka pierwszych kulek.

Korek analny

Masażery prostaty, czyli gadżety erotyczne dla Panów

Masażery prostaty są gadżetami erotycznymi przeznaczonymi dla panów. Ich znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyprofilowany kształt, dzięki któremu możliwe staje się łatwe dojście do gruczołu krokowego nie bez przyczyny określanego mianem męskiego punktu G. Część z nich posiada nie tylko wygiętą główkę przeznaczoną do masowania prostaty, ale i specjalną wypustkę, dzięki której możliwe jest też masowanie perineum – wyjątkowo wrażliwego obszaru zlokalizowanego między jądrami oraz odbytem. Masaż tego rodzaju może być nie tylko przyjemny, ale również korzystny dla męskiego zdrowia, wspomaga bowiem prawidłowe ukrwienie prostaty, a tym samym również jej właściwe funkcjonowanie. To także niezawodny sposób na wzmocnienie erekcji i potęgowanie doznań erotycznych. Masażery można dzielić zarówno na wibrujące, jak i na niewibrujące. Tu kluczowe znaczenie okazują się mieć przy tym preferencje samego użytkownika.

Gadżety erotyczne - jak korzystać? Razem czy osobno?

Każdy z zaprezentowanych tu gadżetów erotycznych może być wykorzystywany samodzielnie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań do tego, aby korzystać z niego razem z partnerem albo partnerką. Przykładem może być choćby korek analny, podczas stosunku waginalnego ciekawym pomysłem może okazać się bowiem umieszczenie go w kobiecym odbycie po to, aby zapewnić partnerce dodatkowe doznania. Innym ciekawym gadżetem stworzonym do tego, aby być wykorzystywanym przez parę są koraliki analne. Tak jedna, jak i druga strona może zwiększyć za ich pośrednictwem przyjemność osiąganą podczas stosunku. Także kulki analne sprawdzają się znakomicie podczas seksu. Ich wyjęcie podczas szczytowania podnosi intensywność męskiego i kobiecego orgazmu.

Od czego zacząć przy wyborze gadżetów erotycznych?

Oczywiście, bez względu na to, na jaki rodzaj zabaw analnych się decydujemy, powinniśmy pamiętać o tym, że nie będą one bezpieczne tak długo, jak długo nie zadbamy o odpowiedni poślizg i nawilżenie. W tym celu warto zainwestować w lubrykant, najlepiej taki, który jest przeznaczony właśnie do seksu analnego. Jeśli mamy do czynienia z gadżetami silikonowymi, najlepiej łączyć je z lubrykantem na bazie wody. Cóż zatem pozostaje? Tylko znaleźć zaufany sklep online oferujący gadżety erotyczne z gatunku analnych i wejść w nowy świat doznań.

 

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.