Menu

Jaki lubrykant wybrać do gadżetów erotycznych ze stali nierdzewnej

Gadżety erotyczne ze stali nierdzewnej?

Gadżety erotyczne ze stali nierdzewnej?

Zabawki erotyczne są wykonane z najróżniejszych materiałów. Te jednak, które powstają z wykorzystaniem stali nierdzewnej, wydają się zasługiwać na szczególną uwagę. To tworzywo, które posiada szereg zalet. W tym zaś kontekście szczególnie ważne wydaje się to, że utrzymanie go w czystości nie wydaje się czynnością skomplikowaną. Stal nie wymaga jakichś specjalnych kosmetyków do pielęgnacji, trudno też o takie, które doprowadziłyby do jej znaczącego uszkodzenia. W praktyce oznacza to, że wybierając lubrykant, którego będziemy używać, również nie powinniśmy nakładać na siebie żadnych ograniczeń.

Jednym z najpopularniejszych okazuje się żel intymny na bazie wody. Zainteresowanie nim nie powinno zresztą dziwić, mamy bowiem do czynienia z rozwiązaniem, które charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym działaniem. W szczególny sposób można je docenić wtedy, gdy naszym problemem staje się nieprzyjemne tarcie - wyjątkowo przykra konsekwencja problemów z nadmierną suchością pochwy. Po użyciu żelu tarcie zmienia się w poślizg - nie tylko przyjemny, ale również wyjątkowo podniecający.

Okazuje się przy tym, że mamy do czynienia z lubrykantem zasługującym na miano w pełni uniwersalnego. Idealnie nadaje się więc on do tego, aby nawilżać produkty wykonane z wielu różnych materiałów - w tym także ze stali nierdzewnej. Lubrykanty na bazie wody możecie znaleźć w dowolnym sklepie erotycznym.

Jak dbać o gadżety erotyczne ze stali nierdzewnej?

Jeśli zależy nam na tym, aby zabawki erotyczne wykonane ze stali nierdzewnej były nie tylko wyjątkowo przyjemne, ale także bezpieczne, musimy dbać o ich higienę.

Pytanie o to, jaki lubrykant wybrać, nie należy jednak do tych, na które łatwo można uzyskać odpowiedź. Zwykle decydują nasze własne preferencje. Podczas gdy jednym podobają się rozwiązania rzadkie, innym przydają się gęstsze lubrykanty. W przypadku wątpliwości dobrze jest sięgać przede wszystkim po rozwiązania stanowiące część oferty producentów charakteryzujących się mocną pozycją na ryku. Da nam to pewną gwarancję bezpieczeństwa. Dobrze jest też pamiętać, że nie każdy lubrykant ma takie same właściwości. Najczęściej słyszymy o tych, które są czy to rozgrzewające, czy to chłodzące, choć nie brakuje także produktów neutralnych. Ważny powinien być dla nas także ich skład, wolny od sztucznych substancji, a zwłaszcza od parabenów.

Pokazująca coś więcej przed kamerką. Nie wiem czy to jest praca ale tym się zajmuję na co dzień. Czasem towarzyszy mi mój mąż Tomasz.