Menu

Kilka słów o kobiecym wytrysku i o tym jak do niego doprowadzić

Męskie oczy są wprost rozpieszczane widokiem robiących bardzo duże wrażenie kobiecych wytrysków. Rzeczywistość wygląda jednak mniej różowo niż jest to prezentowane w filmach dla dorosłych. Zobaczmy więc, czy w ogóle można mówić o kobiecym wytrysku. Zaczyna się ciekawie? Sięgnij po więcej i dowiedz się więcej :)

Kobiecy wytrysk podczas bardzo mocnego podniecenia

Czym jest i jak wygląda kobiecy wytrysk?

Bardzo często można się spotkać z poglądem, że o damskim wytrysku mówi się wtedy, gdy kobieta jest bardzo mocno podniecona, a seks dostarcza tak niesamowitych wrażeń, że doprowadza do fontanny ciepłego strumienia. W rzeczywistości wygląda to jednak zupełnie inaczej. Kobiecy wytrysk jest czymś zupełnie innymi niż squirting, mimo że pojęć tych bardzo często używa się wymiennie. W filmach pornograficznych squrting jest bardzo imponującym wytryskiem wodnistej cieczy z intymnych okolic kobiety. Mało osób jednak wie, że składa się on z wydobywającego się z pęcherza moczowego moczu i jego pochodnych. Kobiecy wytrysk jest gęstą wydzieliną białego koloru, która jest bardzo podobna do spermy. Tym różni się od niej, że nie ma w niej oczywiście plemników.

Co zrobić, aby osiągnąć damski wytrysk?

Co zrobić, aby osiągnąć damski wytrysk?

Niżej powiem wam co ze sklepu erotycznego powinno znaleźć się w waszym posiadaniu dla osiągnięcia najlepszego i najefektywniejszego orgazmu, jednak zanim o tym, to kilka słów wstępu. Od czego jego wystąpienie jest uzależnione, tak naprawdę nie wiadomo. Kobiecy wytrysk to towarzysz orgazmu, ale niewiele kobiet go przeżyło. Na temat kobiecego wytryski nie ma jak dotychczas żadnych informacji potwierdzonych wynikami badań naukowych. Wszystko pozostaje w strefie domysłów. Uważa się, że u większości kobiet wydzielina z pochwy wydostaje się później, razem z moczem. Wcześniej trafia ona do pęcherza moczowego. Pojawiają się też głosy, że kobiecy wytrysk jest nierozerwalnie złączony ze stymulacją punktu G. Tutaj jest on zbieżny ze squirtingiem, do którego może dojść tylko na skutek bardzo silnego podniecenia, którego efektem jest wyjątkowo intensywny orgazm

Jakie gadżety erotyczne kupić w sklepie erotycznym?

wibrator dla poznania stref intymnych kobietylubrykant dla lepszego smarowania

W osiągnięciu orgazmu pomogą Ci erotyczne gadżety z sex shop. Nie ma znacznie czy jesteś zainteresowana squirtingiem, czy też nie - orgazm jest najbardziej przyjemnym elementem stosunku. Są kobiety, które muszą poświęcić trochę czasu na poznanie swojego ciała i własnych potrzeb, dzięki temu będą mogły osiągnąć orgazm z partnerem. W poznaniu własnego ciała z pomocą przychodzą gadżety erotyczne takie jak wibratory dla kobiet. Stymulują one bardziej lub mniej intensywnie, uczą rozpoznawania stref erogennych na ciele, pomagają się rozluźnić. Dobrze dobrany lubrykant to następny gadżet ze sklepu erotycznego, który jest niezbędny do tego, aby seks był naprawdę satysfakcjonujący. To jaki wibrator wybrać jest kwestią bardzo indywidualną jednak i w tej sprawie możecie liczyć na naszą pomoc: artykuł o wibratorach jest na naszej stronie.

Czy można nauczyć się squartingu?

Mokry orgazm kobiety z efektem woow

Rozmawiając o damskim wytrysku, koniecznie należy odróżnić go od squartingu. Kobieta nie ma żadnego wpływu na to, że dojdzie u niej do wytrysku, zaś squarting można wyćwiczyć. Ćwiczenia nie będą należały do najłatwiejszych. Zdaniem znawców tego zagadnienia możliwe jest wytrenowanie tej umiejętności przez każdą kobietę. Trudno będzie podać gotową receptę, ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na: Umiejętność osiągania orgazmu. Są kobiety, które orgazm osiągają z trudnością lub wcale. Dla efektu najważniejszy jest relaks. Kobieta, która jest spięta może mieć trudności z orgazmem. Do kobiecego wytrysku może dojść tylko wtedy, gdy jesteś maksymalnie podniecona, musisz więc zadbać o pieszczoty swoich najbardziej wrażliwych stref erogennych. Kulminacyjnym moment, jakim jest squarting podobno poprzedzony jest silnym parciem na pęcherz - kobieta odczuwa bardzo silną potrzebę oddania moczu. Wytrysk dużej ilości płynów będzie możliwy, gdy wszystkie mięśnie kobiety będą rozluźnione, a ona sama będzie zrelaksowana

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.