Menu

Nowe masturbatory w sklepach erotycznych w Polsce

Japońskie masturbatory marki TENGA

Marka TENGA zaprezentowała kolejną odsłonę znanych i popularnych męskich masturbatorów. W roku 2019 pojawiło się wśród nich wiele nowych propozycji. Cechą, która łączy wszystkie erotyczne gadżety TENGI jest dyskretny wygląd.  Przeglądając półki sklepu erotycznego można się nie poznać co stoi na półce, ich dyskrecja to jeden z znaków rozpoznawalnych marki. Czy idzie on w parze z przyjemnymi doznaniami podczas korzystania? Śmiało można powiedzieć, TAK.

Japońskie masturbatory marki TENGA

TENGA to masturbatory japońskie o ugruntowanej pozycji na rynku i cieszące się uznaniem Panów. Od doskonale znanych masturbatorów Fleshlight różni je przede wszystkim to, że w najmniejszym stopniu ich wygląd nie przypomina sztucznej waginy. Mastrurbatory TENGA zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zarówno strukturą, jak i kolorem nie przypominały sztucznej pochwy. To z tego powodu zasługują na to, aby określić je mianem najsilniejszych męskich masturbatorów, nie ma bowiem sztucznej pochwy, która byłaby w stanie zapewnić takie wrażenie i odczucia niż te, które towarzyszą używania masturbatorów TENGA. Do wykonania swoich masturbatorów TENGA użyła elastomeru. 

Wybierz kolor swojego masturbatora TENGA

W zależności od tego jaki jest jego kolor, zmienia się jego struktura. Może być bardziej miękka lub bardziej twarda. Podobnie wygląda cała seria Tenga Air-Tech Squeeze. Najmocniejsze doznania zapewnia czarna strona. Jest ona w stanie naprawdę być źródłem wyjątkowo mocnych dozna, dzięki mocnym wypustki. Biała (gentle) jest najbardziej delikatna, czerwona regular. Nawet jednak ta najdelikatniejsza biała stymuluje wyjątkowo dobrze. Tym co wyróżnia każdą serię masturbatorów TENGA jest odmienna konstrukacja. Czekają Was zupełnie inne doznania nawet jeśli wcześniej wypróbowaliście Cię jajko Tenga egg, to Air-Tech Was mile zaskoczy. Tym co je łączy jest materiał, z którego je wykonano. W obu przypadkach jest nim elastomer. Ale na tym podobieństwa się kończą, każda seria zapewnia zupełnie inne wrażenia.

Nowy masturbator od TENGA, dodatek do kolekcji zabawek erotycznych

Nowością na rok 2019 jest Tenga Air-Tech Squeeze, Air-Tech w kolorze czerwonym (regular). Dzięki wypustkom możliwa jest stymulacja o średniej mocy. Sztywne wypustki uginają się pod naciskiem penisa. W przypadku wersji w kolorze czarnym praktycznie nie uginają się, bardziej elastyczne są w białej wersji kolorystycznej. Plusem jest to, że masturbator jest wyjątkowo dyskretny. Jest zapakowany wyłącznie w folię pokrytą napisami. Gdy folia zostanie zdjęta, zostaje sama plastikowa obudowa. Jest ona tak dyskretna, że nawet po otwarciu  nie zdradza swojej zawartości.

Kochanie gdzie jest moja klepsydra? Ta dyskretna TENGA!

Masturbator tengamasturbator tenga

Z wyglądu masturbator jest podobny do klepsydry. Dzięki temu podczas poruszania nim na penisie skręca się. Plusem jest na pewno bardzo cienka obudowa, dzięki czemu ruchy masturbatorem czuć wyjątkowo dobrze. Dodatkowym atutem masturbatorów Tenga jest wyjątkowo duża elastyczność. Gdy zdejmiemy pokrywkę naszym oczom ukaże się miękki, bardzo przyjemny w dotyku rękaw. Zauważcie, że już od samego wejścia zaczynają się na nim wypustki. Dodatkowo dodano do niego małe opakowanie lubrykantu. Mając na uwadze fakt, że masturbatory Tenga Air-Tech Squeeze przeznaczone są do wielokrotnego użytku, kupiłem duże opakowanie własnego lubrykantu. Wybrałem oczywiście ten od Tengi. Ich zaletą jest to, że fajnie się ciągną. Mnie ich konsystencja kojarzy się z kisielem. To ich atut, gdyż nie spływają z penisa, nie wypływają też z masturbatora. Jeśli używacie masturbatora po raz pierwszy, pamiętajcie, aby koniecznie kupić lubrykant. Nawilżenie penisa lub wejścia masturbatora jest konieczne, bez niego wciśnięcie penisa w elastomer jest niemożliwe.

Wnętrze masturbatora tengaWnętrze masturbatora tenga

Masturbatory TENGa są bardzo lekkie, efekt jest taki, że można masturbować się nimi przez dłuższy czas nie obciążając nadmiernie swoich rąk. Jest to kolejny powód, dla których warto je kupić. Po użyciu rękaw bez trudu da się wyjąć. Pamiętajcie, aby po każdym użyciu starannie go umyć i pozostawić do wysuszenia. W całość masturbator składamy dopiero wtedy, gdy rękaw jest zupełnie suchy. Z pewnością zauważyliście, że moje zdanie o masturbatorze Tenga Air-Tech Squeeze jest pochlebna. Zasługuje on na nią z kilku powodów, są to między innymi mocna stymulacja wypustkami, dyskretny wygląd, który podoba się także kobietom, niska cena.

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.