Menu

O gadżetach erotycznych

Gadżety erotyczne

Intymne gadżety to nowość: MIT

Erotyczne zabawki nie są współczesnym wymysłem. Towarzyszą one ludziom praktycznie od początku zorganizowanych społeczeństw. Najstarsze jakie się zachowały do naszych czasów pochodzą z Azji maja nawet ponad 2 tysiące lat. Badacze znaleźli te zabawki w grobowcach władców z Chin, z dynastii Chan. Pojawia się przypuszczenie, że używane były one przez pałacowe pokojówki, by mogły zaspokoić liczne konkubiny cesarza. Wibratory z tamtych czasów były wykonane z brązu, drewna, kości słoniowej oraz jadeitu. W Starożytnej Grecji były one jak badacze podkreślają popularnym elementem wyposażenia domów w greckich polis. Tam określane były mianem olisbos i zrobione były z drewna, które następnie było pokrywane garbowaną skórą.

Zabawki erotyczne są dla samotnych i sfrustrowanych: MIT

Doznania seksualnej przyjemności uzależnione będą od tego jak człowiek pozna siebie samego. Aby dało się faktycznie osiągnąć różnorodność doznań producenci seksualnych zabawek szukają wielu nowych gadżetów, dzięki którym będzie szansa na to, by lepiej poznać ciało, a tym samym jednocześnie również się nim bawić. I to nie tylko będzie można robić samodzielnie, ale zabawki będzie można wykorzystywać także z partnerem i nie będzie miało znaczenia jak bardzo zaawansowana w takich zabawach będzie dana para.

Gadżety erotyczne ograniczają seksualną wyobraźnię: MIT

Tak naprawdę jest odwrotnie. Takie gadżety mogą być sposobem na inspirowanie do nowych sposobów doznawania przyjemności. Dzięki nim będziemy mogli poznać swoje własne ciało i potrzeby. W wielu sklepach erotycznych znajdziemy różnorakie gadżety, które będą skutecznie wpływać na wyobraźnie. Dlatego warto będzie po takie gadżety sięgać i będą one takim dodatkiem, który bdzie pobudzał życie erotyczne i dlatego niekiedy warto po nie sięgnąć.

Zabawki erotyczne

Coraz mniej się wstydzimy: PRAWDA

Statystyki pokazują, że Brytyjczycy wydają na zabawki dla dorosłych nawet kilka miliardów funtów rocznie i ta kwota jest cały czas coraz większa. Statystycznie ponad 200 funtów na takie gadżety wydaje każdy Anglik. W Polsce oczywiście te statystyki wypadają gorzej, co związane jest jednak z większym poczuciem wstydu oraz większym przywiązaniem do wartości chrześcijańskich. Jednak mimo tego badania pokazują, że coraz więcej kobiet chętnie siega obecnie po wibratory. Można się więc spodziewać, że w kolejnych latach to zainteresowanie jeśli chodzi o erotyczne gadżety będzie dalej rosło.

Zabawki erotyczne pomagają wrócić do seksualnej formy: PRAWDA

W Szwecji prowadzona była ankieta wśród młodych mam odnośnie seksualnych praktyk po porodzie. Przyznały one, że co druga ma przynajmniej jeden wibrator. Szacuje się, że polowa kobiet w krajach wysoko rozwiniętych taki sprzęt posiada. Również rynek męskich gadżetów się rozwija i mimo tego, że wolniej niż kobiecych, to jednak takie również pojawiają się w sprzedaży. Coraz więcej mężczyzn sięga po takie gadżety.

Mężczyźni wolą gadżety erotyczne od kobiet: MIT

Zazwyczaj zabawki erotyczne dla mężczyzn przygotowywane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. W dotyku jest to taki materiał, który gwarantuje, że będzie podobny do skóry kobiety w okolicach intymnych. Często spotykane są także zabawki z dwoma otworami i dzięki temu możliwe będzie zaspokojenie różnych fantazji. Mężczyźni jak się dowiadujemy którzy kupują erotyczne zabawki najczęściej myślą o partnerkach. Wybierają kremy, żele, nakładki wibracyjne, pompki powiększające. To takie zabawki, z których będzie korzystalo się w parze. Szczególnie chodzi o nakładki na penisa, które zwiększają narząd i poprawiają również doznania kobiety.

Zabawki erotyczne pomagają w osiągnięciu orgazmu: PRAWDA

Kobiety w porównaniu z mężczyznami będą miały większe trudności jeśli chodzi o osiąganie orgazmu. W takim przypadku faktycznie zabawki erotyczne mogą być tym co będzie pokonywać opory, które mogą być związane np. ze słabą znajomością ciała i mogą dlatego wymagać poznania ciała kobiety lepiej.

Kobiety kochają wibratory: PRAWDA

Badania nam pokazują, że aby osiągać orgazm młoda kobieta potrzebuje 8 minut z wibratorem. Partner potrzebuje do tego aż 21 minut. Nie powinno więc być zaskoczenia, że kobiety szukają w sypialni urozmaicenia. 

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Eroprezent.pl oferującym gadżety erotyczne: https://eroprezent.pl/zabawki-i-gadzety-erotyczne

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.