Menu

Od czego zależy zapach i smak spermy?

Choć zasadniczo nie powinniśmy mówić tu o poważniejszych różnicach, sperma u każdego mężczyzny jest nieco inna. Zmiany dotyczą jej składu, smaku oraz zapachu, okazuje się przy tym, że nie ma wcale jednego tylko czynnika, który miałby wpływ na taki stan rzeczy. Na szczęście, nasza wiedza na temat spermy jest coraz większa i czeka na wykorzystanie.

Co decyduje o smaku spermy?

Smak spermy jaki jest i co na niego wpływa?

Gdybyśmy chcieli wymienić te czynniki, które w największym stopniu przesądzają o smaku spermy, byłoby to jedzenie oraz zdrowie. Tak samo, jak mocz oraz pot, także sperma jest substancją na którą składa się to, co pochodzi z organizmu. Jej skład charakteryzuje się zresztą dużym stopniem złożoności. Co więcej, stężenie określonych składników w nasieniu wpływa na jego smak oraz zapach. Jeśli więc zależy nam na tym, aby jakość naszej spermy była jak najwyższa, powinniśmy dbać o zdrowie, to zaś jest możliwe przede wszystkim wtedy, gdy pamiętamy o roli, jaką ma do odegrania zbilansowana dieta.

Jak to, co jemy, wpływa na spermę?

Dieta ma ogromny wpływ na smak spermy, a powiązanie jej poszczególnych składników ze smakiem, wcale nie należy do czynności skomplikowanych. Przykładowo - produkty słodkie sprawią, że będzie ona słodsza w smaku. To zresztą właśnie stąd bierze się sekret soku z ananasa, który często jest zaliczany do afrodyzjaków. Analogicznie, panowie mający skłonność do słonego jedzenia, muszą liczyć się z tym, że ich nasienie również będzie słone, a nawet, lekko gorzkawe. Jeśli jednak zadamy sobie pytanie o to, jakie produkty wpływają na smak spermy najmniej korzystnie, okaże się, że winne jest mięso, czosnek oraz cebula. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, w jak wielu daniach znajdują się takie składniki, z pewnością nietrudno będzie nam zauważyć, że przeciętnie smak spermy nie jest najlepszy. Jeśli więc chcemy coś z tym zrobić, pamiętajmy, że organizm potrzebuje przynajmniej dwunastu godzin na to, aby jedzenie wpłynęło na smak nasienia. Tu warto wspomnieć także o tym, że możemy korzystać także z doraźnego wsparcia. Seks oralny z pewnością będzie bardziej przyjemnym doświadczeniem, jeśli skorzysta się w jego trakcie ze sprawdzonych produktów smakowych. Mam na myśli specjalne żele oralne, dostępne są w większości sklepów erotycznych a na pewno są w dobrych i sprawdzonych sex shopach. Owszem, nie poprawi to smaku spermy, z pewnością jednak sprawi, że zbliżenie będzie dla partnera lub partnerki przyjemniejszym doświadczeniem.

Sex oralny będzie milszy jeżeli zastosujesz żel oralny o smaku wiśni

Jak poprawić smak nasienia?

Recepta na poprawienie smaku spermy nie jest wcale skomplikowana. Należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby dbać o organizm, sperma będzie bowiem miała wówczas nie tylko odpowiedni smak, ale i zapach. Najlepszym sposobem na utrzymanie dobrego zdrowia są, oczywiście, regularne badania, pomogą jednak także pewne działania profilaktyczne. Te działania mogą spowodować, że twoja dziewczyna czy partnerka będą lubiły nie tylko sex oralny ale i smak spermy bo przecież wiemy, że "dziewczyny poprostu chcą się bawić"

Dziewczyny wbrew zapewnieniom lubią poczuć w ustach nasienie

Najważniejsze z nich zakłada regularne picie dużych ilości wody. To nie tylko sposób na poprawę smaku spermy, ale i na zwiększenie jej ilości. Wskazane jest jednak również odstawienie używek. Każda z nich wpływa na smak i zapach spermy, wypada przy tym podkreślić, że niewinna nie jest nawet tak lubiana przez nas kawa. Jeśli nasze zdrowie wypada podreperowania, dobrym pomysłem mogą być suplementy diety. W sklepach erotycznych można znaleźć wiele suplementów diety, które wpłyną pozytywnie na smak spermy. Suplementy to takie małe bomby ze składnikami wspomagającymi i w przypadku suplementów na jakość spermy wygląda to tak, że w nich zawarte jest wszystko to, co powinno być dostarczone do organizmu aby sperma była zdrowa i dobrej jakości. W tym samym czasie wskazane jest jednak również zbilansowanie ilości, w jakiej spożywamy zarówno czerwone mięso, jak i nabiał. Gorzka sperma to także jedna z konsekwencji składania regularnych wizyt w fast foodach. Jeśli więc chcemy zaimponować partnerowi, znacznie lepszą opcją będą obiady bazujące na warzywach. Nie zaszkodzi także, jeśli w codziennej diecie pojawi się mięta, cytryna, cynamon, a także te owoce, których naturalne cukry znane są z korzystnego wpływu na zapach i smak nasienia.

 

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.