Menu

Powiększanie penisa za pomocą pompki erekcyjnej rodem z sex shopu

Mężczyźni mogą powiększyć penisa za pomocą pompki

Mężczyźni mogą powiększyć penisa za pomocą pompki

Nie brakuje mężczyzn, którzy martwią się  rozmiarami swojego penisa nie tylko w stanie spoczynku, ale także w czasie wzwodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych mężczyzn opracowano szereg różnego rodzaju akcesoriów, które mają za zadanie sprawić, że penis stanie się dłuższy, że zwiększy się także jego objętość. Do akcesoriów, które uważane są za naprawdę skuteczne należą pompki do penisa. Najpopularniejsze w polskich sex shopach pompki to pompki marki Bathmate (Pompki do penisa https://pl.bathmatedirect.com/)

Popularne pompki do penisa marki Bathmate

Popularne pompki do penisa marki Bathmate

W kontekście pompek erekcyjnych do penisa bardzo często powtarza się pytanie o to, czy są one bezpieczne. Pompek, których producentem jest brytyjska firma Bathmate można używać bez żadnych obaw, są one całkowicie bezpieczne. Panowie, którzy zdecydują się ją zakupić powinni oczywiście stosować się do pewnych zasad, ale obowiązuje to w stosunku także innych przedmiotów przeznaczonych do codziennego użytkowania.

Pompka uważane jest jedno z najbardziej skutecznych urządzeń, które pozwalają zwiększyć obwód i długość penisa we wzwodzie.

Nie ma obecnie na rynku urządzenia o podobnie wysokiej skuteczności. Firma Bathmate wprowadziła na rynek najpierw serię Hydro, a jakiś czas później trochę ulepszoną wersję HydroMax. Akcesoriów marki Bathmate, których zadaniem jest powiększanie penisa do pożądanego rozmiaru jest cała seria.

Do wyboru są również całe zestawy, które składają się z pompki, środka do higieny gadżetu, lubrykantu i szeregu dodatkowych elementów, które są przydatne w domu i podróży. Wszystkie akcesoria składające się na zestaw umieszczone zostały w eleganckim i dyskretnym etui.

Zestaw gadżetów erotycznych do powiększania penisa

W jaki sposób działa pompka do penisa?

Skuteczna jest tylko taka pompka, której rozmiar został dopasowany do wielkości prącia użytkownika. Stąd też producent podzielił swoje akcesoria na kilka grup. Każdej z nich została przypisana numeracja, która oznacza rozmiar pompki. Bathmate 9 to pompki, które przeznaczone zostały dla mężczyzn, których penis we wzwodzie ma nie mniej niż 17 cm. Z tych pompek mogą korzystać również mężczyźni, których penis we wzwodzie ma 23 cm. Pompka Hydromax 7 Wide Boy to doskonały wybór dla mężczyzn, których penis mierzony we wzwodzie ma długość od 12,5 do 17, 5 cm, ale jego obwód jest większy. Pompka na penisa musi być bardzo szczelna, gdyż tylko wtedy będzie mogła być skutecznym narzędziem do powiększania penisa.

To dlatego producent zdecydował się użyć do wykonania końcówki przylegającej do ciała materiału, który jest bardzo elastyczny. Do tego efekty będą zadowalające, gdy ćwiczenie będą wykonywane regularnie. Należy pamiętać o tym, że wyboru pompki dokonuje się biorąc pod uwagę jej długość.

Regularne ćwiczenie pompką erekcyjną da efekt po kilku tygodniach

Regularne ćwiczenie pompką erekcyjną da efekt po kilku tygodniach

Ćwiczenia powinny być wykonywane przez 15 minut każdego dnia - ćwiczyć można przed lub po prysznicu, a nawet w jego trakcie. Warto wiedzieć, że pompki z serii HydroMax można obsługiwać tylko jedną ręką, to dlatego można ćwiczyć pod prysznicem. Podciśnienie, które wytwarza pompka do penisa sprawia, że penis unosi się do góry, a znajdujące się w jego wnętrzu ciała jamiste poszerzają się. Gdy mężczyzna jest podniecony, ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do wzwodu. Dzięki systematycznie wykonywanym ćwiczeniom ciała jamiste zostaną poszerzone na dłuższy okres, z czasem na stałe. Efekt będzie takie, że wzwód będzie większy nawet bez stosowania pompki erekcyjnej. Potrzeba na to kilku tygodni.

Jaki efekt będzie widoczne po stosowaniu pompki do penisa?

Wykonywane regularnie mogą powiększyć prącie nawet o 2 cm! Na początku efekt będzie tylko tymczasowy, po kilku miesiącach będzie już stały. Pompka do penisa to jeden z tych sex gadżetów, który warto mieć.

Pokazująca coś więcej przed kamerką. Nie wiem czy to jest praca ale tym się zajmuję na co dzień. Czasem towarzyszy mi mój mąż Tomasz.