Menu

Reklama twojego sklepu erotycznego na naszej stronie

Zapłać za reklamę twojego sklepu internetowego i daj się odnaleźć potencjalnym klientom. Nasza strona jest ukierunkowana pod jedną specyficzną branżę, dlatego oferowana przez nas reklama trafia do klienta, który jest już potencjalnie zainteresowany zakupem produktów z sex shopu. Naszym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi klienta do twojego sklepu a twoja działka to sprzedanie produktu, mamy nadzieję, że ten podział jest jasny.

Zapłać za reklamę i daj się odnaleźć w internecie

Reklama na naszej stronie

Możesz wykupić reklamę twojego sklepu na okres miesiąca 199 zł i sprawdzić jakie efekty przyniesie twojemu sklepowi taka kampania. Po okresie testowym możesz wykupić abonament na 3 miesiące lub na 12 miesięcy. Cena ustalana indywidualnie w zależności od tego, jaką ilość reklam i na jaki okres zostanie wykupiona.

Wykorzystanie gadżetów erotycznych w pokazie video

Możesz zamówić prezentację wybranego gadżetu erotycznego albo sex wspomagacza (lokowanie produktu) w pokazie przed kamerką internetową. Cena takiej prezentacji to 899 zł od produktu, po pokazie otrzymasz nagranie, będziesz mógł zamieścić je na swoim sklepie. Produkt zorganizujemy w własnym zakresie.

sex prezentacja przed kamerką internetową

Test produktu i napisanie opinii użytkownika

Chcesz, abyśmy zrobili test produktu i napisali wpis na blogu? Mamy dla was propozycję i będzie dla was wygodna, nie musicie wysyłać do nas produktu do przeprowadzenia testu. Gadżet erotyczny zorganizujemy sobie we własnym zakresie, opiszemy produkt razem z wariantami użycia oraz naszą opinią co do produktu. Cena za test produktu to jedynie 299 zł. Możemy dodać link do produktu na waszej stronie, jeżeli jesteś tym zainteresowany.

Zrobimy dobry test za dobre pieniądze :)

Test produktu za pieniądze

Sponsor tytularny naszej strony

Szukamy sponsora tytularnego naszej strony, jeżeli twoja firma, twój sklep internetowy chce zostać naszym sponsorem skontaktuj się z nami sex@certik.pl otrzymasz baner reklamowy na wszystkich stronach, comiesięczne wpisy produktowe i miejsce w stopce naszej strony. Od sponsora oczekujemy miesięcznej opłaty w wysokości 1699 zł

 

KONTAKT DO NAS:

mail: sex@certik.pl

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.