Menu

Sex shop poleca sprawdzony wibrator analny

Sex shop poleca sprawdzony wibrator analny (spokojnie wy dostaniecie nowy)

Sklepy z gadżetami erotycznymi w ostatnich latach podkreślają, że rośnie zainteresowanie jeśli chodzi o gadżety o analnym charakterze w sklepach erotycznych. Jeszcze nie tak dawno taka forma aktywności była tematem tabu. Nawet jeśli ktoś seks analny uprawiał to raczej się tym nie chwalił. Obecnie sytuacja się zmienia, co świadczy o tym, że gadżety sprzedają się faktycznie lepiej, szczególnie wibratory. Osoby, które chętnie eksperymentują w trakcie seksu i chcą spróbować czegoś nowego to mogą z chęcią przeczytać ten właśnie artykuł. Dowiecie się tutaj między innymi jaki analny wibrator będzie odpowiedni na początku takiej przygodny z seksualna aktywnością. Dowiecie się również co robić, by zabawa z sex gadżetami była komfortowa oraz bezpieczna.

WIBRATOR ANALNY

WIBRATOR ANALNY A ZWYKŁY?

Wibratory to oczywiście najbardziej popularne erotyczne gadżety, chyba każdy wie do czego służą. Pojawia się jednak pytania czym różnią się te analne od zwykłych wibratorów. Analne przede wszystkim będą różnić się swoim kształtem. Posiadają specjalne zakończenie w postaci szerokiej nasadki, która będzie chronić przed nadmiernym wprowadzeniem do odbytu. Dodatkowo analne wibratory są najczęściej krótsze i mają między 10 a 30 cm.

DLA KOGO WIBRATOR ANALNY?

DLA KOGO WIBRATOR ANALNY?

Wibrator analny dla odważnego mężczyzny

Analny wibrator jest gadżetem dla kobiet i dla mężczyzn. Do zabaw analnych przekonuje się także coraz więcej panów. Rośnie między innymi męska świadomość w tym zakresie. Wielu mężczyzn nie wiedziało, albo nadal nie wie, że prostata jest określana jako męski punkt G. Stymulowanie tej części ciała przynosi więc naprawdę sporo przyjemności. Odczucia w trakcie stosunku analnego są inne niż te, których doznajemy w trakcie seksu klasycznego. Czy będą lepsze to już kwestia gustu i tak naprawdę najlepiej samodzielnie się o tym przekonać.

Wibrator to także gadżet erotyczny dla kobiet.

Tutaj pojawiają się także takie propozycje jak gadżety 2 w 1, a więc waginalno-analne, które pozwalają na to, by jednocześnie stymulować i waginę i odbyt. Między innymi w sklepie erotycznym eroprezent.pl będziecie mogli znaleźć tego typu wibratory więc warto na ten sklep zwrócić uwagę.

ODPOWIEDNI WIBRATOR ANALNY?

ODPOWIEDNI WIBRATOR ANALNY?

Wiele osób zastanawia się jaki wibrator analny wybrać. Jeśli ktoś rozpoczyna z analem przygodę to powinien zacząć od malej średnicy. Dobrym pomysłem będzie wybranie gadżetu z gładką powierzchnia, bez bajerów typu wypustki. Jeśli już ktoś nabierze wprawy i przyzwyczai odbyt do tego, że coś będzie tam wkładane to wtedy będzie można kupić sobie nowy wibrator, wtedy już te wymiary mogą być większe. Dla bardziej doświadczonych użytkowników sex zabawek dobre będą również właśnie takie propozycje wibratorów, które otrzymują wypustki.

Jeśli ktoś będzie chciał korzystać z takiego wibratora w trakcie kąpieli w wannie to powinien zwrócić uwagę na to, czy ten gadżet erotyczny, który będzie przez niego wybierany będzie również wodoodporny. Wybierając taki właśnie gadżet erotyczny trzeba pamiętać, by sprawdzić czy posiada on odpowiednio przygotowaną nakładkę, dzięki której będzie można zabezpieczyć się przed wsunięciem całego gadżetu do odbytu.

JAK UŻYWAĆ WIBRATORA ANALNEGO?

JAK UŻYWAĆ WIBRATORA ANALNEGO?

Jeśli już wiecie jaki wibrator analny będzie odpowiedni to zacznie pojawiać się pytanie o to, jak używać takiego wibratora, by zagwarantować sobie, że taka zabawa będzie bezpieczna  i jednocześnie oczywiście przyjemna. Kluczowa kwestia to oczywiście spokój oraz cierpliwość.

Nie powinniśmy od razu wkładać całego wibratora do odbytu. Należy zrobić to powoli, by organizm przyzwyczajać do nowych doznań. Istotna kwestia to również zastosowanie dobrych lubrykantów, a więc specjalnych żeli nawilżających. Wkładanie wibratora do odbytu bez żadnego nawilżenia może być nie tylko mało przyjemne, ale również będzie także bolesne. Jest to o tyle istotne, że odbyt nie będzie przystosowany do tego, że coś jest do niego wsuwane i dlatego nie będzie sam się nawilżał.

Dlatego będzie warto zerknąć do oferty przygotowanej przez eroprezent.pl, gdzie znajdziemy również dobrze przygotowane lubrykanty, które będą gwarantować odpowiednie nawilżenie w trakcie analnych przyjemności.  Należy także pamiętać, że wibrator analny nie może być pożyczany innym, nie można również decydować się na jego pożyczenie od innych. Ale właściwie najlepiej nie robić tego z żadnym z erotycznych gadżetów.

Zastosowanie tych podpowiedzi jakie zostały wskazane doprowadzi do tego, że zabawa z wibratorem analnym przyniesie wiele niezapomnianych chwil, ale będzie to jednocześnie zabawa, która będzie bezpieczna.

PRZYGODA Z ANALEM I WIBRATOREM ANALNYM

PRZYGODA Z ANALEM I WIBRATOREM ANALNYM

Skoro wiadomo jak wibrator analny wybrać i jak używać to pozostanie tylko na zakup się zdecydować i czerpać przyjemność z przygody z analem

Jestem przedstawicielem handlowym w hurtowni z zabawkami dla dorosłych. Coś tam widziałem, coś tam wiem o gadżetach erotycznych.